
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | D3995A |
| Виробник | AUTOFREN SEINSA |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Avensis, X-Trail, Qashqai, Koleos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 |
| Ширина | 10 мм |
| Основні | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |