
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350069A |
| Виробник | ERA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Justy, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 |
| Ширина | 10 мм |