
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CD5312V |
| Виробник | Bremsi |
| Висота | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Audi, Mercedes-Benz, Skoda, Chrysler, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Crafter, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 10 |
| Ширина | 10 мм |