
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | D41588K |
| Виробник | AUTOFREN SEINSA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Acura |
| Сумісність з моделлю | SX4, RSX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 |
| Ширина | 10 мм |