
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RL705465W |
| Виробник | Raiso |
| Висота | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | L200, Q7, Cayenne, Touareg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 10 |