
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 422.3708 |
| Виробник | Автоелектрика |
| Країна виробник | Китай |
| Марка | ГАЗ |
| Модель | Газель |
| Напруга живлення | 12 В |
| Редуктор | Так |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Газель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 250 |
| Номінальна потужність | 1.75 кіловат |
| Ширина | 160 мм |