
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SH17314K |
| Виробник | SHAFER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з моделлю | Carisma, Sonata, Space Wagon |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 |