
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SH15544K |
| Виробник | SHAFER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Safrane, Laguna, Megane, X40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 |