
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SH16973K |
| Виробник | SHAFER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Mazda, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Avensis, CX-9, T-25, ES, Camry, CX-7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 |