
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SH15589K |
| Виробник | SHAFER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan, Largus, Xsara, 206, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 |