
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SH15237K |
| Виробник | SHAFER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Fiesta, Orion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 10 |