
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LR15YS.4K |
| Виробник | BRISK |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал електрода | Платина |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2105, 2108, 2107, 2104, 2106, 2102, 2103, 2101, Lanos |
| Стан | Новий |
| Тип свічки | Одноелектродна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 |
| Марка | Daewoo |
| Мoдель | Lanos |
| Ширина | 100 мм |