
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-WB-11090 |
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Мoдель | Lanos |