
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний діаметр обтиснення | 64 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 44 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Ширина смуги | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цвет | Сріблястий |